Jesteśmy na rynku już od 12 lat, zajmujemy się sprzedażą samochodów ciężarowych, naczep, oraz sprzętu budowlanego. Współpracujemy z wieloma firmami transportowymi którym dostarczamy tylko sprawdzony sprzęt. Bardzo często współpracujemy również z nowo założonymi przedsiębiorstwami – służymy pomocą w kwestiach doboru sprzętu w zależności od potrzeb, pomagamy załatwić wszystkie formalności oraz znaleźć satysfakcjonujący model finansowania. Cały czas w naszej ofercie znajdziecie Państwo ok. 30 pojazdów i naczep. Staramy się podchodzić do klienta indywidualnie, nie jesteśmy „hurtownią” samochodów - każdy zakupiony przez nas pojazd jest dokładnie sprawdzany przed zakupem, większość naszych pojazdów pochodzi od pierwszych właścicieli za granicą, co pozwala nam oferować Państwu tylko najlepsze samochody.

Jeżeli żaden samochód w ofercie nie spełnia Państwa oczekiwań – można śmiało napisać w formularzu kontaktowym czego szukacie lub zadzwońcie, być może właśnie takie auto/naczepa już do nas jedzie lub niedługo będzie dostępne.

Współpracujemy od dawna z bankami w zakresie finansowania pojazdów – 8 na 10 klientów decyduje się na leasing w oddziale banku z którym współpracujemy. Więcej o leasingach dowiecie się Państwo w zakładce „Leasingi”.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony na FB!